Закінчувався жовтень, добігав кінця другий тиждень канікул, зустрічі у школі щонайменше чекати ще тиждень. Тому вирішила запросити до своєї прогулянки дітей.
Була дуже рада, що до нас приєдналась Анна Сергіївна, і ми змогли розширити карту маршруту.
Закінчувався жовтень, добігав кінця другий тиждень канікул, зустрічі у школі щонайменше чекати ще тиждень. Тому вирішила запросити до своєї прогулянки дітей.
Була дуже рада, що до нас приєдналась Анна Сергіївна, і ми змогли розширити карту маршруту.
Два роки тому, під час великого весняного локдауну в 2020 році, мої учні звернулись до мене із питанням "Комп'ютерні ігри - це корись чи шкода?". На той момент ми вже з ними з'ясували, яким може бути здоров'я ( фізичне і психічне), і в декількох лекціях я розповіла, як саме медіа впливає на вольові звички та психічні процеси.
Посилання на деякі відео з цього питання нижче.
Практична робота з інформатики
1. Завантаж із безпечних джерел інформацію (текстову, графічну, звукову тощо) про Всесвітній день захисту тварин на комп'ютер та скопіюй адресу сайту, з якого взято цю інформацію.
2.Перейди за посиланням на інтерактивну дошку Падлет.
3. Створи дві публікації. Спочатку в заголовку вкажи своє прізвище та ім'я, клас. Потім додай знайдену інформацію: для однієї публікації - текстову, для іншої - графічну або звукову, або відео. Не забудь зазначати адресу сайту, з якого взято дані.
Гуманне ставлення до тварин - це....
Гуманне ставлення до тварин – не лише сюсюкатись і пестити своїх домашніх улюбленців та не завдавати шкоди чужим.
Це ще й припинити купувати натуральне хутро, не відвідувати пересувні звіринці, не годувати голубів і не залишати курячі кістки вуличним песикам під своїм під'їздом.
4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. З цієї нагоди "Українська правда. Життя" за допомогою експертів підготувала невеличку пам'ятку про те, чим є гуманне ставлення до тварин.
Однак чи варто?
НЕ ЗАВОДИТИ ЕКЗОТИЧНУ ТВАРИНУ ВДОМАШуби із хутра дехто досі вважає ознакою заможності й певного статусу.
І не замислюється, звідки це хутро і як ставились до тварин за життя.
Норок, песців, соболів і навіть лисів тримають у крихітних клітках, які замість підлоги також мають сітку – щоб випорожнення одразу падали вниз.
За матеріалами сайту Українська правда.
Всесвітній день тварин
Онлайн завантажувач відео SaveFrom.Net - це спеціальний сервіс, який допомагає швидко і безкоштовно завантажувати відео або музику. Вам не потрібно встановлювати різне програмне забезпечення або шукати онлайн-сервіси.
SaveFrom допомагає завантажувати відео з різних веб сайтів, просто ввівши URL-адресу відео і натиснувши «Завантажити». Також, наше розширення доступно для браузера Google Chrome.
Завантаження відео ТУТ
Українська народна казка Подніпров’я (Наддніпрянщини)
Жив чоловік. І вже він був старий-старий і було у нього три сини. І всі три сини жили окремо, у кожного з них був будинок, сім`я і було своє господарство. Ті три сини не слухали батька. І весь час вони один з одним сварилися: кому чогось не вистачало, він звинувачував брата. А другому також чогось не вистачало, він теж звинувачував брата. І коли батько був дуже старий, він їх всіх трьох покликав та й каже:
— Діти мої! Я вже буду помирати, а перед тим вам дам одну хорошу пораду. Щоб ви після моєї смерті жили всі в мирі один з одним.
А вони кажуть:
— Ми не можемо!
А батько й каже старшому:
— Принеси мені віника.
Він приніс віника. Батько взяв та й вирвав з віника кожному по прутикові і каже:
— Ламайте.
Поламали вони. А потім отець дає старшому синові віник і каже:
— Ану, віник ламай.
Син не зміг його зламати. Тоді батько говорить:
— Бачите, якби ви й далі були кожний порізну, то ви б як оці прутики ламались. А як ви отак будете всі у рідні своїй зв’язані та будете знати брат брата, то будете такі міцні, як отой віник. От чого на світі усі живуть, бо вся рідня «в’яжеться одним віником». А чого не треба віник старий викидати, а палить? Тому, що він згорає і з нього зостається прах, а людина приходить із землі, з праху і людина йде в землю, в прах.
В продовження теми згуротованості ми попрацювали над спільним оповіданням. Кожен учень отримав 1-2 картки з малюнками. Ці малюнки зовсім не були пов'язані за змістом. Але креативне мислення, фантазії допомогли об'єднати різні зображення та вплести їх в одну історію, яку назвали "День іменинника".
Очікувані результати за програмою:
Діти самі об'єднувались у групи, за власними уподобаннями. Над проєктом працювали декілька тижнів: хтось лише на уроці, а дехто покращував свою карту і перед уроками, і після, і на перерві.
Багатьох дітей саме внутрішня мотивація штовхала до кропіткої праці, аби карта якнайповніше розповіла про межі України, її сусідів, рельєфу країни. Такі діти проявляли креатив у використанні різних матеріалів, не сперечались з приводу того, хто більше виконав, аргументували власні ідеї перед членами команди.
Є й діти, для яких прихід членів журі став зовнішньою мотивацією, і лише це сприяло тому, що учні виправили деякі свої помилки.
З 29 по 30 до нас заходили вчителі початкових класів, вчителі географії, заступники директора, директор школи, аби оцінити дитячі проєкти і виставити бали в бланк оцінювання.
1 жовтня відбулось нагородження переможців. Дві команди, з однаковим результатом в 10 балів, посіли перше місце. Вони отримали в подарунок блокноти і солодощі.
Цей проєкт буде продовжено під час вивчення теми " Природні зони України". Тож у дітей буде змога знову позмагатися не лише за приз, а й власній працьовитості та наполегливості.
Віктор Громовий: