Наші діти знають, ким вони є.
Наші учні вміють поважати, вміють цінувати, вміють підтримувати.
Про правила дорожнього руху, про безпеку пішохода говоримо на різних уроках протягом навчального року, не обмежуючись "Тижнями безпеки" чи конкретними місячниками. На уроках ЯДС, української мови, літературного читання, на математиці та на ранкових зустрічах за можливості обговорюємо умови безпечної поведінки.
Напрклад, на уроці мови, вивчаючи префікси та прийменники, згадали про праила перходу вулиці.
На уроці читання ще раз обговорили значення дорожніх знаків.
Щільність та насиченість уроку, особливості проведення онлайн-уроку не дають змогу робити багато фотозвітів.
Зелений день
Розпочинаємо наше офлайн-навчання кольоровим тижнем із зеленого дня.
Зелений колір асоціюється у багатьох із безпекою, наше навчання з 4.11 по 8.11 відбуватиметься у безпечному місці, а саме в укритті школи після всіх необхідних приготувань.
Зелений колір символізує спокій, мир, порятунок, любов, гармонію, життя, зростання. Коли людині бракує зеленого тону, вона позбавляється гармонії.
Зелений в психології має значення, як живий, свіжий, ніжний, заспокійливий, насичений. Він діє заспокійливо, об’єднує людей з природою, допомагає бути ближче один до одного.
Психологи у своїй роботі за допомогою зеленого тону усувають негативні стани: злість, скутість в почуттях і в емоціях, грубість, неврівноваженість. Не рекомендується зелений у випадках, коли необхідно швидко приймати рішення, оскільки зелений розслабляє.
Жовтий асоціюють з виразністю, оптимізмом і інтелектом. Він покращує пам’ять, допомагає в прийнятті нових ідей, збільшує концентрацію уваги, сприяє швидкому і справедливому вирішенню проблем, організовує, звільняє від негативу.
Психологи використовують жовтий для підвищення пізнавального інтересу у дітей, він стимулює сприйняття нових ідей, концентрації думок і кращу самоорганізацію.
Жовтий колір доцільно використовувати в обмеженій кількості в дитячих кімнатах, оскільки є ймовірність, що якщо його буде багато, то діти спокійно не заснуть.
Сьогодні наші радісні та жваві діти активно працювали на уроках, виконували самостійні роботи, вчились співпрацювати у парах. групах.
Жовтий колір навіть у зачісках дівчат :)Червоний колір – насичений, гарячий, важкий, яскравий. Впливає на формування лідерських якостей, а також активність, впевненість, дружелюбність.
Червоний в психології символізує владу, пристрасну любов, війну, вогонь. Відтінки світлого червоного діють збудливо, а темні надають солідності.
Червоний володіє стимулювальним ефектом, що постачає сильну, але грубу енергію. У великих кількостях червоний здатний провокувати гнів, а також лють. У психології червоний колір застосовують для стимуляції нервової системи, вивільнення адреналіну, поліпшення кровообігу.
Психологи червоний колір наділяють чуттєвістю, упевненістю в завтрашньому дні, він допомагає легше перенести неприємності.
У психології синій має значення, як суворий, чистий, важкий, таємничий. Синій успішно застосовують у розвитку психічних здібностей. Він звільняє від страхів і тривог, очищає мислення, дає можливість прислухатися до внутрішнього голосу і інтуїтивно прийняти правильне рішення.
Саме в день довіри та безпеки наші учні мали змогу поспілкуватися із поліцейськими, згадали правила безпеки.